Yeni Sitemize Yönlendiriliyorsunuz !

Join the forum, it's quick and easy

Yeni Sitemize Yönlendiriliyorsunuz !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

cafede karsındakinin msn adresini ögren

PowerAge
    PowerAge

Mesaj Sayısı : 115 Aldığı teşekkürler : 2414 Nereden : İzmiR ..!! Kayıt Tarihi : 11/02/11

cafede karsındakinin msn adresini ögren Empty cafede karsındakinin msn adresini ögren

Mesaj tarafından PowerAge Salı Nis. 12, 2011 2:52 pm

Herhangi bir internet cafedesiniz ve yanınızdaki tanımadığınız kişinin msn adresini öğrenmek istiyorsunuz. O kişinin msn adresini öğrenmek için Başlat => çalıştır => control keymgr.dll yazmanız yeterli olacaktır. Tabi orda bütün adresleri göstericektir ama siz ordan hangisi olduğunu tutturursunuz. Bu küçük bilgi umarım işinize yarar.

ben kendi bilgisayarımdaki msn gördum cafede ya ben yapamadım yada olmadı ama kendi oturdugum bilgisayarda msn adresleri ve parolaları yıldızlı olarak gözkuyor yıldızlı prolalarıda gösteren programlar mevcut
    RaxiD
    RaxiD
    ADMİN

Mesaj Sayısı : 345 Aldığı teşekkürler : 6321 Nereden : Windows\System Kayıt Tarihi : 21/07/10

cafede karsındakinin msn adresini ögren Empty Geri: cafede karsındakinin msn adresini ögren

Mesaj tarafından RaxiD Salı Nis. 12, 2011 5:56 pm

Oldu Smile Bir * şeklinde parola okuyucu gerek.
    PowerAge
    PowerAge

Mesaj Sayısı : 115 Aldığı teşekkürler : 2414 Nereden : İzmiR ..!! Kayıt Tarihi : 11/02/11

cafede karsındakinin msn adresini ögren Empty Geri: cafede karsındakinin msn adresini ögren

Mesaj tarafından PowerAge Salı Nis. 12, 2011 5:58 pm

Araştıralım Reis Smile

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 3:52 pm