Yeni Sitemize Yönlendiriliyorsunuz !

Join the forum, it's quick and easy

Yeni Sitemize Yönlendiriliyorsunuz !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Msn'de Herhangi Bir Kişinin İp Adresini Alıp Hackleme

BOZKURT
    BOZKURT

Mesaj Sayısı : 343 Aldığı teşekkürler : 5574 Nereden : evden Kayıt Tarihi : 06/02/11

Msn'de Herhangi Bir Kişinin İp Adresini Alıp Hackleme Empty Msn'de Herhangi Bir Kişinin İp Adresini Alıp Hackleme

Mesaj tarafından BOZKURT C.tesi Nis. 09, 2011 10:09 am

Gerekli Programlar : Messenger Plus! Live - İpget - Cain

Program Linkleri :

MsnPlus : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

İpget : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Cain : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

************************************************** ************************************************** ****

Anlatımlar :

* Msn Plus *

Msn Plus Msn'de İpget Scriptinin Çalışması İçin Gerekli Yazılım.

* İpget *

İpget Msn'de Çevrimiçi Olanlardan Herhangi Birinin İp Adresini Almanıza Yarayacak Script.Bu Script'i Msn Plus'ı Kurduktan Sonra Açacaksınız ve Script'i Kuracaksınız.Bu Scripti Kurduktan Sonra Msn'inizi Açıp İstediğiniz Kişinin İp Adresini Alabilirsiniz %100.

* Cain *

Kullanımı cok karmasık ve ileri düzey kullanım bilgisi gerektirir..Ama hiç bilmiyorsanızda başında birkaç hafta çalışarak kimin makinasına istiyorsanız ne yapmak istiyorsanız yaparsınız..Program hiçbir şekilde virüs kullanmaz..Sniffer saldırısı ile Hedef bilgisayarların ip'lerini poison layabilirsiniz.%100 makinaya girebilme olanagınız var unutmayın..Ayrıca yanında'' net tools ''
    ve ip scanner programlarını da indirmenizi tavsiye ederim.

Anlatım Bu Kadar Ben Denedim %100 İşe Yaradı.

Anlatım Bana Aittir.

Selametle...

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 4:54 pm