Yeni Sitemize Yönlendiriliyorsunuz !

Join the forum, it's quick and easy

Yeni Sitemize Yönlendiriliyorsunuz !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

Prorat v1.9 (Kendi Uploadımdır Güvenebilirsiniz)Resimli Anlatım

HacKerByPaNter
    HacKerByPaNter

Mesaj Sayısı : 195 Aldığı teşekkürler : 5450 Nereden : Olduğu Yerden. Kayıt Tarihi : 06/02/11

Prorat v1.9 (Kendi Uploadımdır Güvenebilirsiniz)Resimli Anlatım Empty Prorat v1.9 (Kendi Uploadımdır Güvenebilirsiniz)Resimli Anlatım

Mesaj tarafından HacKerByPaNter Cuma Nis. 15, 2011 10:34 am

Herkese Merhaba ;

Sizlere eskiden çok kullandığım bir programın tanıtımını yapmak istiyorum.

ProRat ismini bir çok kez duymuşsunuzdur.Aranızda kullanmayanlar vardır ama yeni sürümündeki farklılıklardan dolayı sizlere küçük bir tanıtım yapabileceğim.

Öncelikle programın kendi yapmış olduğu virüs olduğundan dolayı antivirüs programlarınızı kapatmanızı öneririm.Virüs'ü program yaptığı için ve program çok tanındığı için antivirüsler kolayca algılayabiliyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Alttaki linklerden indirebilirsiniz.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    cusyx
    cusyx

Mesaj Sayısı : 76 Aldığı teşekkürler : 0 Nereden : EvDen xP Kayıt Tarihi : 09/04/11

Prorat v1.9 (Kendi Uploadımdır Güvenebilirsiniz)Resimli Anlatım Empty Geri: Prorat v1.9 (Kendi Uploadımdır Güvenebilirsiniz)Resimli Anlatım

Mesaj tarafından cusyx Cuma Nis. 15, 2011 4:38 pm

şifre nedirrr ?? kurarken şifre istiyorr..
    HacKerByPaNter
    HacKerByPaNter

Mesaj Sayısı : 195 Aldığı teşekkürler : 5450 Nereden : Olduğu Yerden. Kayıt Tarihi : 06/02/11

Prorat v1.9 (Kendi Uploadımdır Güvenebilirsiniz)Resimli Anlatım Empty Geri: Prorat v1.9 (Kendi Uploadımdır Güvenebilirsiniz)Resimli Anlatım

Mesaj tarafından HacKerByPaNter Cuma Nis. 15, 2011 6:38 pm

Ya pro yada HacKerByPaNter

Forum Saati Paz Mayıs 12, 2024 4:36 pm