Yeni Sitemize Yönlendiriliyorsunuz !

Join the forum, it's quick and easy

Yeni Sitemize Yönlendiriliyorsunuz !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eset (NOD32) Kullananlar Mutlaka Bakın (Önemli Uyarı)!!!

BOZKURT
    BOZKURT

Mesaj Sayısı : 343 Aldığı teşekkürler : 5574 Nereden : evden Kayıt Tarihi : 06/02/11

Eset (NOD32) Kullananlar Mutlaka Bakın (Önemli Uyarı)!!! Empty Eset (NOD32) Kullananlar Mutlaka Bakın (Önemli Uyarı)!!!

Mesaj tarafından BOZKURT Cuma Mart 04, 2011 8:03 pm

Arkadaşlar NOD32 Antivirus'ü Fix,Patch veya Crackleyip kullanalar için söylüyorum.Şimdi herhangi NOD32 sürümünü indirdiniz,kurdunuz ve 30 günlük deneme süresini uzatan fixler var.Başka sitelerde rastlamışsınızdır belki.[b]'Nod32 Antivirus v3.0.684 Sınırsız' 'NOD32 2050 yılına kadar sorunsuz update'gibisinden yazılar.Bunlar tamamen fiyasko.NOD32 yi kurup,peşine de fix ini kurup deneme süresini devamlı 31 günde sabitleyenler,yani programın sınırsız olduğunu zannedenler yanılıyorlar.(bende yeni anladım).NOD32 Fixlenmiş hali ile taratma yapıldığında ,virüslü olan bir dosyayı virüssüz gösteriyor.Kullanıcı adı / parola

kısımlarını dolduranar,yani lisans anahtarı kullanılan NOD32 ile taratma yapıldığında o dosyayı virüs olarak algılıyor.Yani uzun lafın kısası Lisans Anahtarsız NOD32 bir hiç...(Fırsatım olursa resimli şekilde göstereceğim)

İsterseniz kendinizde deneyin.Örneğin NodLogin v9.7 nod32 key bulma proğramını hem fixli hemde norma lisans anahtarlı olarak tarayın bakalım hangisi virüslü hangisi virüssüz gösteriyor .

2.Örnek ise bir fixlenmiş birde lisans anahtarlı kullanarak C: sürücüsündeki Temp klasörünü taratın.Virüs yok ise zaten yoktur.Ama varsa lisanslı sürüm görecek ama fixli nod32 görmeyecek.

Eğer antivirüsünüz yukarıdaki gibi 24647 (gün) veya 31 (gün) ise bunu kullanmayın.

Fix'ler NOD32 nin kayıt defterindeki ayarlarını değiştiriyor.Bu nedenle, 30 gün yazan deneme süresi normalde her gün geriye düşmesi lazımken (29,28,27 gibi.... )bunu sabitleyip hergün 30 gün oluyor ama NOD32 tarama ayarlarını da bozuyor.Bir kez daha görmüş olduk hangisinin iyi olduğunu.Zaten bu tip lisanssız kullanıma karşı önlemler sadece NO32 ve Kaspersky da var sanırsam.

Forum Saati Paz Mayıs 12, 2024 8:19 pm