Yeni Sitemize Yönlendiriliyorsunuz !

Join the forum, it's quick and easy

Yeni Sitemize Yönlendiriliyorsunuz !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5 posters

Bu programla birçok şey yapabilirsini (Turkrojen)

RaxiD
    RaxiD
    ADMİN

Mesaj Sayısı : 345 Aldığı teşekkürler : 6321 Nereden : Windows\System Kayıt Tarihi : 21/07/10

Bu programla birçok şey yapabilirsini (Turkrojen) Empty Bu programla birçok şey yapabilirsini (Turkrojen)

Mesaj tarafından RaxiD C.tesi Şub. 12, 2011 5:01 pm

Arkadaşlar bu programı bir arkadaşım tavsiye etti
    kullanmaya başladım ve biraz ikna yeteneğiniz yada yalan
    söyleyebiliyorsan,bunlar olmasada olur ama neyse konuya devam; Bu
    program ile bir virüs yatarıyorsunuz istediğiniz gibi ve kurbana
    yolluyorsunuz ne demek isterseniz (ben msn hack,wall vs diyorum) o
    alıyor programa tıkladığı an pcsi ve şifreleri dosyaları sizin elinizde
    birçok özelligi daha var.

NOT!:Virüsler
    size birşey yapmaz içinde virüs var onları karşıya yollucağınızdan
    sorun yok.Bi problem olursa yazabilirsiniz.İndirirken Anti leri kapatın.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Anlatım Videosu: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Download : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    BOZKURT
    BOZKURT

Mesaj Sayısı : 343 Aldığı teşekkürler : 5574 Nereden : evden Kayıt Tarihi : 06/02/11

Bu programla birçok şey yapabilirsini (Turkrojen) Empty Geri: Bu programla birçok şey yapabilirsini (Turkrojen)

Mesaj tarafından BOZKURT C.tesi Şub. 12, 2011 7:27 pm

teşekkürler uzun zamandır arıyodum
    NeGaTiVe
    NeGaTiVe

Mesaj Sayısı : 70 Aldığı teşekkürler : 8989 Nereden : Yolda yürürken önüne bak görürsün Kayıt Tarihi : 27/01/11

Bu programla birçok şey yapabilirsini (Turkrojen) Empty Geri: Bu programla birçok şey yapabilirsini (Turkrojen)

Mesaj tarafından NeGaTiVe C.tesi Şub. 12, 2011 9:01 pm

Raxid ne Ratlar çıktı....
    codenamemonkey
    codenamemonkey

Mesaj Sayısı : 21 Aldığı teşekkürler : 13 Nereden : dumduz yoldan :) Kayıt Tarihi : 06/02/11

Mesaj tarafından codenamemonkey Çarş. Şub. 16, 2011 7:19 pm

kardesim yukledim truva ati pcmi maf etti viruslu
    NeGaTiVe
    NeGaTiVe

Mesaj Sayısı : 70 Aldığı teşekkürler : 8989 Nereden : Yolda yürürken önüne bak görürsün Kayıt Tarihi : 27/01/11

Mesaj tarafından NeGaTiVe Perş. Şub. 17, 2011 12:13 pm

hahahhahahah varya Hiç Güleceğim yoktu...

Bari Yalan atma ...

Antiyi kapat indir tabii truva atı der.Açık bırakırsan antiyi...
    Truva atı demesi doğal bişi Çünkü trojen (Truva atı) yollayan bir program...
    Merak etme sana bulaşmaz...
    ve sana uyarı olsun kimseyi çamurlama pc'ye zarar vermez.
    ..
    RaxiD
    RaxiD
    ADMİN

Mesaj Sayısı : 345 Aldığı teşekkürler : 6321 Nereden : Windows\System Kayıt Tarihi : 21/07/10

Mesaj tarafından RaxiD Perş. Şub. 17, 2011 12:16 pm

Code...Eğer virüslerle uğraşıyorsan alışman gerekiyor.Hangi keylogger veya trojen programı virüssüz ki ? Virüssüz ise ya çok sağlamdır yada fudlanmış bir server yemişsindir.Saçma sapan konuşma.Heralde virüs olucak ama sana değil o anti virüsünü kapatta çalıştır.Ama yaptığın serveri açma daha virüs ne bilmiyorsun başını derde sokma.
    HacKerByPaNter
    HacKerByPaNter

Mesaj Sayısı : 195 Aldığı teşekkürler : 5450 Nereden : Olduğu Yerden. Kayıt Tarihi : 06/02/11

Mesaj tarafından HacKerByPaNter Çarş. Mart 02, 2011 5:13 pm

Sağol.
    NeGaTiVe
    NeGaTiVe

Mesaj tarafından NeGaTiVe C.tesi Mart 12, 2011 6:52 pm

bu konu hakkında geniş bilgin olması lazım fud,ud yaparken pc gider mazallah Smile

Forum Saati Paz Mayıs 12, 2024 1:13 pm