Yeni Sitemize Yönlendiriliyorsunuz !

Join the forum, it's quick and easy

Yeni Sitemize Yönlendiriliyorsunuz !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

Movie Yapma

RaxiD
    RaxiD
    ADMİN

Mesaj Sayısı : 345 Aldığı teşekkürler : 6321 Nereden : Windows\System Kayıt Tarihi : 21/07/10

Movie Yapma Empty Movie Yapma

Mesaj tarafından RaxiD Çarş. Tem. 21, 2010 1:33 pm

Arkadaşlar ÖnceLikle Meraba Sizin İçin GüzeL Program Sunmak İstedim Bu Program Başlıkta Sölediğim Gibi Videonuzu Yani Movienizi En GüzeL KısımLarını Kesiceksiniz Bunu Nasılmı Yapıcaksınız MarGinaL Bunu Düşündü ResimLi Anlatım Ve Kendi Anlatımıyla Çok Kolay Resimlere Bakınca Sizde Kolay Olduğunu Anlıcaksınız...

ANLATIMA GEÇİYORUM

Öncelikle Arkadaşlar Programımızı Yüklüyoruz Sonra Otomatikmen Program Açılıyor Klasör Şeklinde Sağ Üste "Open" Yazısını Görüceksiniz Ona Tıklıyoruz Moviemiz Nerdeyse Onu Alıyoruz Yani Movienizi Masaüstündeyse Masaüstünden Alıp Programa Katıyoruz.Movie Durdurma Başlatma Düğmelerini Biliyorsunuz Zaten Ama Ben Gene Resimde Açıkladım.İşte En Güzel Yer Geldiği Zaman Durdurup "{" Bu Butona Basıyoruz Ve Tam En GüzeL Yer Bittiği An "}" Bu Butona Basıyoruz Ve Orda "Start Time" En GüzeL Yerin Saniyesini Yada Dakikasını Gösterir "End Time" Bu da En GüzeL Yerin Bittiği Yeri Gösterir Kenarlarında Yukarı Ağşayı Gibi Butonlar Var Saten Ordan Saniyeyi Yada Dakikayı Ayarlayabilirsiniz Başlangıç Ve Bitiş Noktasını Sonra Movienizin En GüzeL Kısmını Almak İçin "Split" Butonuna Basıyoruz Şeklinden De Anlarsınız "Makasa" Benzemektedir.Movienizi Nereyemi Kaydeticez "Split" Dügmesine Basınca Size Pencere Gelicektir Movienizi Nereye Kaydetmek İstediginizi Ve İşlem Tamamdır En GüzeL Kısımlarını Kolayca Alabilirsiniz Resimlerde Görüceksiniz.

Öncelikle Size Programın Virüs Olup Olmadığını Göstermek İstiyorum...

Virustotal. MD5: fa720a4c51139385e30fc20ae53006a3

Not =Neden Mi Programın Virüs Olup Olmadığını Gösterdim Bu Yeni Yönetimin Uygulamasıdır Ve Bilgisayarınızın Sağlığı İçin Lütfen VirüsTotal Bakınız... Sizde Her Paylaşımınızda VirüsTotaldan Taratınız Lütfen Ve Bizlere Öle Sununuz Konunuzu.

Resimli Anlatım Yaptım Çünkü Daha Kolay Olup Olmadığını Görünüz Diye...

ResimLer Bakınız Lütfen Daha İyi Anlamanız İçin.

1.Resim = [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

2.Resim = [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

3.Resim = [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Anlatım Bu Kadardı Arkadaşlar Size Bu Programı Öneririm Gördünüz Saten Programda Virüs Yoktur GüzeL Bir Şekilde İndirebilirsiniz Linker Ağşadadır.

"NetbilginiVideoKesme" Progr4mını İndirmek İstiyorsan Ağşadaki Linklerden Birisinde İndir...

Link = NetbilginiVideoKesme indir - Upload.gen.tr

Link 2 = File Upload - File Sharing Service - Dedicated Server

Link 3 = MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service

Bir Teşekkürü Hor Görmeyiniz Arkadaşlar Bütün Anlatım Resimler Upload Herşey Bana Aittir ALINTI DEĞİLDİR YANİ BU RESİMLERİ BAŞKA BİR YERDE BULAMAZSINIZ KENDİM EDİTLEDİM...

TEŞEKKÜR BUTONUNA VE YORUM YAPARSANIZ ÇOK MAKBULE GEÇER ARKADAŞLAR ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...
    codenamemonkey
    codenamemonkey

Mesaj Sayısı : 21 Aldığı teşekkürler : 13 Nereden : dumduz yoldan :) Kayıt Tarihi : 06/02/11

Movie Yapma Empty Geri: Movie Yapma

Mesaj tarafından codenamemonkey Çarş. Şub. 23, 2011 7:36 pm

Teşekkürler Kardes
    BOZKURT
    BOZKURT

Mesaj Sayısı : 343 Aldığı teşekkürler : 5574 Nereden : evden Kayıt Tarihi : 06/02/11

Movie Yapma Empty Geri: Movie Yapma

Mesaj tarafından BOZKURT Perş. Şub. 24, 2011 10:08 am

teşekkürler

Forum Saati Cuma Mayıs 10, 2024 5:51 pm