Yeni Sitemize Yönlendiriliyorsunuz !

Join the forum, it's quick and easy

Yeni Sitemize Yönlendiriliyorsunuz !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

Msn Pluss 2011

Ctrl
    Ctrl

Mesaj Sayısı : 52 Aldığı teşekkürler : 6684 Nereden : Bilim Ben. Kayıt Tarihi : 07/02/11

Msn Pluss 2011 Empty Msn Pluss 2011

Mesaj tarafından Ctrl Çarş. Şub. 09, 2011 1:21 pm

Messenger Plus! Live, [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.](8.0, 8.5, 9.0, 2011) için geliştirilmiş, gelişmiş özellikler içeren harika bir ücretsiz eklentidir. Kurulduktan sonra özelleştirebilirsiniz, kurduğunuz bu msn plus eklentisi ana pencerede resminizin hemen sağında düğme olarak yer alır. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][/url]'dan da hatırlayabileceğimiz bu eklenti ile neler yapabilirsiniz:
    [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] MultiMSN (Çoklu Messenger) özelliğini aktifleştirerek birden fazla hesabı aynı anda kullanabilirsiniz.
    [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Otomatik onaylama özelliği ile ekleme veya dosya transferlerini otomatikleştirebilirsiniz.
    [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Listenizdeki kişilere özel uyarı oluşturarak onların her durum değişikliğinin bildirilmesini sağlayabilirsiniz
    [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Sohbet pencerelerinizine yetişemediğinizden şikayet ediyorsanız artık pencerelerden kurtulabilir, her konuşma penceresi için tek bir pencerede tab şeklinde kolay gezinti sağlayabilirsiniz
    [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Otomatik mesaj özelliğini kullanarak bazı kısayollara metinler tanımlayabilir, karşı tarafın yazacağı metinlere otomatik cevaplar hazırlayabilirsiniz.
    [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] MSN'yi kilitleyip gizleyebilir ve patronunuzun farketmemesini sağlayabilirsiniz heh he
    [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Messenger Plus! Live ile yapabilecekleriniz bunlarla sınırlı değil. Listenizdeki kişilerin masaüstünde gösterilmesi, yazışmaların kaydedilmesi, olay görüntüleyicisi, adres listesi temizleyicisi, irc komutları kullanabilme, kişisel statü, log araması, otomatik cevaplayabilme, "I'm" tagları ve daha da fazlası.

Link :http://www.msntube.net/msn-eklentileri-msn-addon/msn-plus-turkce-indir-yukle.html
    KeYoPeN
    KeYoPeN

Mesaj Sayısı : 54 Aldığı teşekkürler : 2576 Kayıt Tarihi : 07/02/11

Msn Pluss 2011 Empty Geri: Msn Pluss 2011

Mesaj tarafından KeYoPeN Çarş. Şub. 09, 2011 2:33 pm

ben messenger plus 5.000.702 yi indirdim
    Ctrl
    Ctrl

Mesaj Sayısı : 52 Aldığı teşekkürler : 6684 Nereden : Bilim Ben. Kayıt Tarihi : 07/02/11

Mesaj tarafından Ctrl Çarş. Şub. 09, 2011 2:34 pm

Ben Bunu Kullanıyorum
    BOZKURT
    BOZKURT

Mesaj Sayısı : 343 Aldığı teşekkürler : 5574 Nereden : evden Kayıt Tarihi : 06/02/11

Mesaj tarafından BOZKURT Çarş. Şub. 09, 2011 10:13 pm

teşekkürler
    Ctrl
    Ctrl

Mesaj tarafından Ctrl Perş. Şub. 10, 2011 8:51 am

Yararlı Olduysa Ne mutlu bana Ö.d

Forum Saati Cuma Mayıs 10, 2024 7:03 pm