Yeni Sitemize Yönlendiriliyorsunuz !

Join the forum, it's quick and easy

Yeni Sitemize Yönlendiriliyorsunuz !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5 posters

Visual Basic'te neler yaptınız ?

NeGaTiVe
    NeGaTiVe

Mesaj Sayısı : 70 Aldığı teşekkürler : 8989 Nereden : Yolda yürürken önüne bak görürsün Kayıt Tarihi : 27/01/11

Visual Basic'te neler yaptınız ? Empty Visual Basic'te neler yaptınız ?

Mesaj tarafından NeGaTiVe Paz Şub. 06, 2011 8:37 pm

arkadaşlar bu konu başlığı altında visual Basic'te yaptıklarınızı paylaşabilirsiniz...

Hadi bakalım neler Gelcek .
    ...
    BOZKURT
    BOZKURT

Mesaj Sayısı : 343 Aldığı teşekkürler : 5574 Nereden : evden Kayıt Tarihi : 06/02/11

Visual Basic'te neler yaptınız ? Empty Geri: Visual Basic'te neler yaptınız ?

Mesaj tarafından BOZKURT Paz Şub. 20, 2011 11:07 pm

trojan yaptım ufak bi hesap makinesi yaptım bide oyun için hile yapıyorum
    NeGaTiVe
    NeGaTiVe

Mesaj Sayısı : 70 Aldığı teşekkürler : 8989 Nereden : Yolda yürürken önüne bak görürsün Kayıt Tarihi : 27/01/11

Mesaj tarafından NeGaTiVe Perş. Şub. 24, 2011 7:05 pm

devam edersen bişiler yaparsın Smile
    BOZKURT
    BOZKURT

Mesaj Sayısı : 343 Aldığı teşekkürler : 5574 Nereden : evden Kayıt Tarihi : 06/02/11

Mesaj tarafından BOZKURT Paz Şub. 27, 2011 6:33 pm

msn frezer yaptım bide
    RaxiD
    RaxiD
    ADMİN

Mesaj Sayısı : 345 Aldığı teşekkürler : 6321 Nereden : Windows\System Kayıt Tarihi : 21/07/10

Mesaj tarafından RaxiD Paz Şub. 27, 2011 7:02 pm

Bozkurt kardeşim iyi yapmışsında paylaşırsan daha yararlı olur.
    BOZKURT
    BOZKURT

Mesaj tarafından BOZKURT Salı Mart 01, 2011 10:27 pm

paylaşacamda int yoktu en kısa zamanda paylaşacam
    RaxiD
    RaxiD
    ADMİN

Mesaj Sayısı : 345 Aldığı teşekkürler : 6321 Nereden : Windows\System Kayıt Tarihi : 21/07/10

Mesaj tarafından RaxiD Çarş. Mart 02, 2011 2:26 pm

Tamam.
    BaTiqoN
    BaTiqoN

Mesaj Sayısı : 6 Aldığı teşekkürler : 0 Nereden : Nereye Kayıt Tarihi : 08/04/11

Mesaj tarafından BaTiqoN Cuma Nis. 08, 2011 8:06 pm

Ben knight koxp filan yaptm ama format atılınca hepsi gitti Smile
    BOZKURT
    BOZKURT

Mesaj tarafından BOZKURT Cuma Nis. 08, 2011 8:07 pm

iyi biliyonmu yapmasını
    BaTiqoN
    BaTiqoN

Mesaj Sayısı : 6 Aldığı teşekkürler : 0 Nereden : Nereye Kayıt Tarihi : 08/04/11

Mesaj tarafından BaTiqoN C.tesi Nis. 09, 2011 5:33 am

Evet ama bi ara ara verdim o yüzden bazı şeyleri unuttum tekrardan başlayacağım yine yaparım Smile
    RaxiD
    RaxiD
    ADMİN

Mesaj tarafından RaxiD C.tesi Nis. 09, 2011 10:03 am

Emrenin üstüne tanımam Smile
    cusyx
    cusyx

Mesaj Sayısı : 76 Aldığı teşekkürler : 0 Nereden : EvDen xP Kayıt Tarihi : 09/04/11

Mesaj tarafından cusyx Paz Nis. 10, 2011 3:33 pm

Web browser araBA YARISI :p cd rom kontrol hesap makinesi çember çevre hesaplayıcı doğum gunu prog. yazdımm .. paylaşıcam anlatımla birlikte inş..
    cusyx
    cusyx

Mesaj Sayısı : 76 Aldığı teşekkürler : 0 Nereden : EvDen xP Kayıt Tarihi : 09/04/11

Mesaj tarafından cusyx Paz Nis. 10, 2011 3:33 pm

Web browser araBA YARISI :p cd rom kontrol hesap makinesi çember çevre hesaplayıcı doğum gunu prog. yazdımm .. paylaşıcam anlatımla birlikte inş..
    RaxiD
    RaxiD
    ADMİN

Mesaj tarafından RaxiD Çarş. Nis. 13, 2011 5:27 pm

Oyunlar,SQL Scanner,Gmail destekli Keylogger,Bilgisayar hızlandırıcı,Bilgisayar açıklarını kapatıcı,Virüs üretici,Firewall,Msn dondurucu,Chat programı hatırladıklarım.

Forum Saati Cuma Mayıs 10, 2024 8:42 pm