Yeni Sitemize Yönlendiriliyorsunuz !

Join the forum, it's quick and easy

Yeni Sitemize Yönlendiriliyorsunuz !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Güvenlik İçin Port Kapama...

BOZKURT
    BOZKURT

Mesaj Sayısı : 343 Aldığı teşekkürler : 5574 Nereden : evden Kayıt Tarihi : 06/02/11

Güvenlik İçin Port Kapama... Empty Güvenlik İçin Port Kapama...

Mesaj tarafından BOZKURT C.tesi Nis. 23, 2011 8:33 pm

Windows İşletim Sistemlerinin Güvenliği İçin Önemli Portlardır.
    Açık olmaları Demek Internette Bulunan Saldırganların Bu Portlar Üzerin'Den Bilgisayarınıza Her Türlü Zararı Vermesi Demektir.

Bu Portların Açık oLup oLmadığını Nasıl Göre Biliriz ?
    Bunun İçin'De Online Tarama Yapa Bilmeniz İçin Bir Adres Veriyorum..

Online Tarama : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ve Güvenliğimiz İçin Bu Portların Kapalı oLması Zorunludur..

Peki Bu Portları Kapasakta Pc'mize Girilirmi ?

Açıklama : Trojan Yemediğiniz Sürece Yada Kendi eLinizle Bir Virüsü Pc'nize Farkın'Da oLmadan Yüklemediğiniz Sürece Pc Koruma Altında oLur..

BilgiSayarınızı Paylaşıma Kapalı Tutun Bu Video'Da İzleyeçeğiniz Portları Kapalı Tutun Windows Xp Üzerin'De Bir Kaç Güvenlik Ayarını Yaptıktan Sonra Ve İnternet Security'Si oLan Bir Güvenlik Programı Yükledikten Sonra Pc'nize Uzaktan Erişim Engellenecektir..
    BirDe Buna DeepFreze Kurarsanız Daha Güvenli oLursunuz

80 Nolu Portla İlgili Bİr Bilgi Vermedim Onun İçinde Şunları Söyleyeyim İnternete Bağlanmak amaçlı Kullandığınız Modemin Fabrika Ayar Şifresini Değiştirin 80 Nolu Portunuz Korumalı oLur Yani Şifreli.. Buda Çok Önemli Bir Porttur 80 Nolu Port Üzerin'Den Uzaktaki Bir Kişi Size Zarar Vere Bilir Ve Forum'Da Biraz Gezerseniz Görürsünüz Modem Hacklemekle İlgili Döküman Ve Videolar Bulunmakta Ve Adsl Modemlerin Şifreleri Yayınlanmaktadır..
    Her Şey Hack Deildir Önce Kendinizi Korumasını Öğrenin!

Forum Saati Paz Mayıs 12, 2024 7:42 pm